FotoKniha - vazba Unibind

Vážení zákazníci,

     Dovolujeme si Vám představit náš nový produkt, který je na našem trhu již několik let prodáván. Nejedná se ani tak o fotoknihu jako spíše o knihu s Vašimi obrázky. Nabízíme Vám knihu, která bude obsahovat skutečné fotografie vyrobené mokrým procesem RA4, který vám ukáže fotografie v plné kráse a nikoliv obrázky, vytištěné na laserových tiskárnách jak je to běžné u všech „fotoknih“, které jsou dodávány v českých zemích.
    Je nám jasné, že pro hodně zákazníků je důležitá cena, ale podle rčení „nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci“ dejte ve své volbě přednost kvalitě než kvantitě.
    Pro své tvrzení Vám doporučuji se podívat třeba na některé dokumenty, které byli tištěné na laserových tiskárnách před několika lety a zjistíte, že toho již moc nepřečtete. A zavzpomínali jste si se s babičkou, rodiči nad fotografiemi z počátku minulého století. Troufnu si říci, že jsou věci, které nelze srovnávat a to je princip klasické fotografie versus laserový tisk. Dopřejte radost, zavzpomínat nad Vaší fotoknihou i další generaci ve Vašem rodokmenu.
    Myslím, že jsme Vám již nastínili výhody fotoknihy vytištěnou s klasickou fotografií a sami zvážíte co je pro Vás nejvýhodnější a nejlepší. Toto řešení má i jednu nevýhodu, je dražší než obrázková kniha.

Co Vám nabízíme ?

   Výrobu fotoknihy ve formátech A5 (pouze na šířku) a A4 (na šířku i výšku) v 5-ti různých povrchových úpravách z umělé kůže. Přesné rozměry knihy jsou uvedeny v našem ceníku, kde zároveň najdete i možné varianty s počtem fotografií ve fotoknize a vzorník přebalů fotoknihy. Fotografie tiskneme na papír FUJI crystal archive bez zadního potisku !!!. Zadní strany fotografií jsou tedy čistě bílé. Nemusíme vázat pouze fotografie, ale podle požadavku Vám svážeme i další listinné dokumenty. Jediným omezením jsou dostupné tloušťky přebalů (5,7 a 9 mm vnitřní rozměr ).Barvy : Velbloudí, Bordo, Ebenová (téměř černá), Perleťové bílá, Aluminiová

   Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a nezahrnují případné grafické práce, které budete požadovat po našem grafickém studiu. Uváděné ceny jsou pouze za vytištění a vazbu do Vámi zvolených desek.

Jak je kniha vyrobena ?

  Kniha má povrchovou úpravu z umělé kůže v daném barevném odstínu. Ve hřbetu je pro zpevnění kovová výstuha ve tvaru U, která zajišťuje pevnost vazby ve hřbetu. Vnitřní strana vazby je černá. Vazba se provádí roztavením vnitřní silikonové vrstvy, která je nanesena uvnitř hřbetu. Silikonová vrstva umožňuje opětovné roztavení a po vychladnutí je vazba zase pevná. Pro ruzné množství fotografií nebo dokumentů se vyrábějí desky v různé tloušťkách.

 A ještě jedna perlička nakonec

   V případě, že se Vám některá z fotografií nebude líbit, můžeme Vám vytisknout novou a v již svázané knize vyměnit nebo přidat další listy, fotografii.

A co vše se dá svázat ?

Nejčastěji vážeme dárková fotoalba s fotografiemi dětí, svatební alba, školní ročenky, firemní prezentační materiály, diplomové a semestrální práce, fotobooky pro modelky, prezentační portfolia atd.

Rozšiřte i Vy řady našich spokojených zákazníku