Fotoslužby - co vše můžeme pro Vás udělat

Potřebujete rychle a levně provést nafocení drobných předmětů

Fotíme digitálním fotoaparátem CANON EOS 1D mark IV . Focení provádíme na fotostole s bílým nebo černým pozadím (možnost i jiné barvy ). Velikost plochy je 100x80 cm. Možnost podsvícení zespodu. Využít odrazů pomocí barevných odrazných ploch. Snímky zasíláme emailem nebo dle dohody osobním odběrem. Vhodné pro výrobu letáků a jednoduchých propagačních materiálů. Jestliže máte zájem o bližší informace napiště nám vaše požadavky.

Příklady oblastí s využitím digitální techniky :

Pořizování snímků do časopisů - již dnes existující fotoaparáty svým obrazovým rozlišením vyhovují pro publikování snímků v časopisech a různých létáků.

Tvorba katalogů - zde existuje mnoho oborů, kde potenciálním uživatelům digitální fotoaparáty vyhoví -

snímky lze na místě pomocí LCD displeje nebo na obrazovce PC prohlédnout, případně vymazat a nafotit nové. Snímky lze rovnou ukládat do elektronických katalogů. Vhodné například pro pojišťovací agentury, realitní kanceláře, policii, odhadce, soudní znalce, reklamní studia apod.

Fotoreportáže - dokumentace společenských akcí ( rauty, svatby, firemní prezentace ). Fotografie jsou Vám předány na CD společně s index printem a na základě Vašeho výběru Vám zhotovíme fotografie.

Fotodokumentace - projekční kanceláře - nabídkové řízení pohledy 3D z programů AutoCad, lékaři - výstupy ze speciálních přístrojů, školky a školy - společné fotografie, stavební firmy - stavební dokumentace apod.


Publikování na WWW - podobné jako u časopisů - stačí pořídit snímky, převést do počítače, v případě potřeby upravit příslušným softwarem a použít pro HTML dokumenty. S rozvíjejícím se oborem digitální technologie se dále nabízejí možnosti vyhotovení fotografií z videozáznamu. Kvalita fotografie je v tomto případě závislá na kvalitě videozáznamu.

I když se jedná pouze o nastínění možností využití je zřejmé, že s digitální fotografií se budeme setkávat stále častěji. Ceny služeb digitální fotografie jsou smluvní a mohou se lišit dle složitosti, materiálních nákladů.