Internetová fotografie, FTP

Pro zaslání fotografií ke zpracování můžete využít čtyři způsoby :

 1. Klasicky emailem pomocí Vašeho poštovního klienta zašlete fotografie na adresu zpracování zakázek. Nezapomenťe uvést nutné údaje pro zpracování papír - lesk/mat,formát, kontakt, způsob vyzvednutí (doručení zakázky), počet emailů, celkový počet fotografií ( pro kontrolu, zdali k nam dorazily všechny emaily ). Posilejte raději emaily o velikosti 5-10 MB. U nás nemáme omezení na velikost příchozí pošty, ale problém může být u Vašeho poskytovatele internetového připojení. Počet emailů není omezen.
Zpracováváme následující typy formátů: BMP,JPEG,TIFF,TGA ve formátu RGB 24 bit/pixel na platformě PC, maximální rozlišení 300 DPI ( tj. 118 pixelů / 1 cm tisku )

Za doručení fotografií emailem není účtován žádný poplatek !! 

2. V případě, že máte zřízen vlastní FTP server zašlete nám přístupové jméno a heslo pro přístup. Vaše data si stáhneme z tohoto FTP serveru sami. Nezapomeňte nám poslat v emailu i další informace ke zpracování, které jsou uvedené v bodě 1. !!!

Za doručení fotografií emailem není účtován žádný poplatek !!

3. Využitím našeho FTP serveru - vyhrazený FTP Tuto možnost nabízíme především pro větší zadavatele zakázek. Je nutno dohodnout s Petrem Sznapkou na možnost zřízení účtu FTP. Firma toto FTP zřídí na základě vlastního zvážení. Není naší povinností tento učet zřídit. 

4. Využitím našeho FTP serveru - volně přístupný FTP Pro všechny zákazníky, kteří mají možnost posilat data přes FTP. Po připojení si vytvořte vlastní adresář a do tohoto adresáře nahrajte Vaše data. Pro ukázku se můžete podívat jak ukládat data podívat do adresáře "Maxipes". Po nahraní dat, nam pošlete email na adresu, která je uvedena v bodě 1/ s požadovanými informacemi. Po nahrání dat do našeho systému budou Vaše data smazána. Pokud nám nepošlete email o Vašich datech NEVÍME !! UPOZORNĚNÍ !!! Jedná se o veřejné FTP !! Gradiva, a.s. nenese žádné následky za případné zneužití Vašich dat

Adresa serveru : ftp.gradiva.cz  nebo ftp2.gradiva.cz
Jméno uzivatele : karty
Heslo uzivatele : karty123

Nastavení Windows commanderu ( Total commanderu )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platby za zpracování fotografií a služeb můžete provádět pomocí na náš účet vedený u Raiffeisenbank 7571686001 /5500 nebo 214316537/0600 var. symbol si můžete zvolit jakýkoliv, s tím že nám v emailu uvede částku a VS. Za platbu předem je účtován poplatek 25,- Kč. Fotografie jsou Vám zaslány na libovolnou adresu v ČR.

Platby za zpracování fotografií a služeb můžete provádět v naší provozovně v hotovosti nebo platbou předem.

Nemáme terminál pro platby platebními kartami.