O společnosti

Naše akciová společnost GRADIVA,a.s., která zahájila svou činnost v roce 1996, je kombinací fotografického a grafického studia,jenž využívá pro svou práci nejmodernější digitální fotografickou a tiskovou techniku, mimo jiné pro focení využíváme profesionální digitální fotoaparát CANON EOS a pro tisk klasické fotografie digitální minilab FUJI Frontier 355 pro klasickou fotochemickou cestou mokrým procesem RA4. Z výše uvedeného vyplývá, že jsme schopni zpracovat fotografie od pořízení snímku, jeho zpracování až po jeho vytištění ve vlastní režii, a to za menší materiálové a jiné související náklady a to právě použitím digitální techniky focení.

Naše společnost má svou hlavní provozovnu v Ostravě na ulici Poděbradova 109, kde je také umístěn digitální minilab FUJI Frontier 355

Námi poskytované služby se dají rozdělit do osmi základních oblastí:

1. Focení exteriérů a interiérů , zboží a dalších předmětů profesionální digitální technikou CANON , zpracování a úprava snímků pro požadovaný výstup ( katalogy, fotografie , letáky).

2. Tiskové výstupy digitálních souborů pořízených digitálními fotoaparáty nebo jinou technikou a to klasickou fotochemickou cestou ve formě fotografií. 

3. Veškeré grafické práce , úpravy snímků, grafických předloh, včetně vlastních návrhů dle požadavků zákazníka.

4. Prodej doplňkového sortimentu firmy iTEC a Pretec ( pamětové karty, databanky ..).

5. Prodej studiového vybavení ateliérů firmy FOMEI .

6. Pronájem profesionálního fotostudia včetně vybavení v prostorách firmy.

7. Velkoplošný tisk s šířkou tiskového válce 162 cm a tisk materiály ILFORD. Tisk pigmentovými inkousty

8. Studená laminace s max šířkou 106 cm

Všechny výše uvedené služby se u nás dají velmi vhodně kombinovat , tak aby bylo dosaženo cíleného výsledného efektu na základě požadavku zákazníka.

Naše firma je mladou dynamicky se rozvíjející společností v niž jsou zkušení a plně profesionální lidé, jejichž cílem je řídit tuto společnost ku prospěchu akcionářů firmy při dosažení maximální spokojenosti našich zákazníků.